למה זה טוב? להכל בערך

למה זה טוב? להכל בערך

מדי פעם אתן שואלות אותנו למה החלטנו לקרוא לתחתונים של מודיבודי "תחתוני מחזור" ולא "תחתוני וסת". התשובה פשוטה ומפתיעה בו זמנית: התחתונים מעולים לעוד המון המון שימושים חוץ מלספיגת דם הווסת, על אף שזה אחד השימושים המרכזיים שלהם. אז ריכזנו כאן את כל המצבים שבהם ניתן להשתמש במוצרים של מודיבודי (בעיקר בתחתונים אבל לא רק). תקראי, אולי תמצאי כאן משהו שלא חשבת עליו. 

וסת

 מתחילות מהמובן מאליו. התחתונים שלנו נהדרים לספיגת דם הווסת, ומשמשים תחליף אקולוגי, בריא ונוח לתחבושות וטמפונים. היתרונות שלהם פשוט רבים מספור - מי שניסתה, יודעת! 


דליפות שתן

 תחתוני מודיבודי יכולים להתאים עבור או ווסת או דליפת שתן, תלוי בעצם ברמת הדליפה.

מי שיש לה דליפה קטנה יחסית, בריחה של כמה טיפות בודדות בעת צחוק או שיעול יכולה להשתמש בתחתונים בספיגה גבוהה מאוד שסופגים עד 20 מ"ל. למי שיש לה דליפה משמעותית יותר נמליץ לנסות את הספיגה המקסימלית

למעשה, המייסדת של המותג, קריסטי צ'ונג, פיתחה את תחתוני מודיבודי הראשונים בעקבות דליפות שתן שמהן סבלה. ככה שזה אפילו השימוש המקורי של מודיבודי! 

 

הפרשות

מכורות רבות לתחתוניות עברו לתחתונים ברמת ספיגה בינונית או קלה, שהם פשוט התחליף המושלם: לא מגרים את העור ולא מזהמים את הסביבה.

בימים שלפני הווסת

בגלל הנוחות הקיצונית של התחתונים, אין סיבה לא ללבוש אותם ביום שאת יודעת שאת אמורה לקבל, ליתר ביטחון. זה פיתרון מושלם בעיקר לנערות, שהמחזור שלהן עדיין לא סדיר. 

הריון

 לפעמים אתן מופתעות לראות הריוניות בפרסומות שלנו, אז בהחלט יש צורך להסביר. יש למודיבודי תחתוני הריון ברמת ספיגה בינונית שעוזרים להריוניות להתמודד עם דימומים קלים של השליש הראשון ודליפות שתן קלות. תחתוני ההריון ברמת ספיגה מקסימלית מעולים לדליפות שתן יותר רציניות וגם יכולים לשמש אותך אחרי הלידה, מה שמביא אותנו לסעיף הבא. 


אחרי לידה

 עוד סעיף שמפתיע נשים רבות הוא שהתחתונים שלנו, ברמות הספיגה גבוהה מאוד ומקסימלית, מתמודדים מעולה אפילו עם הדימום המאסיבי של אחרי הלידה. יולדות שניסו מעידות שתהליך ההחלמה הרבה יותר נעים עם תחתונים רב פעמיים. 


הנקה 

אחרי שבמשך שנים פטנט הספיגה של מודיבודי התמודד בגבורה עם כל השימושים הנ"ל, במעבדות המותג פיתחו את המוצר הגאוני הבא: גופיית הנקה שסופגת  טפטופי חלב, בלי רפידות ובלי טרחה מיותרת.


בים ובבריכה

עוד פיתוח יחסית חדש של מודיבודי הוא בגדי הים למחזור. מצויידים ברמת ספיגה בינונית שפעילה גם במים, הם תחליף מעולה לטמפונים בימים הקלים של הווסת. 


נידוף זיעה 

אחרי שכל כך הרבה נשים התאהבו בבדים האיכותיים והגזרות הנוחות של מודיבודי, המותג השיק גם דגמים ליום יום, מעולים לנידוף זיעה.


אחרי סקס

 סקס הוא עניין טבעי ובריא, אבל גם דביק! לבישת תחתוני מודיבודי אחרי קיום יחסים יכולה להיות פיתרון מעולה כדי לספוג נוזל זרע, הפרשות וזיעה.

בשביל הלוק והנוחות

הרבה מכן מספרות לנו שהן לובשות את תחתוני מודיבודי גם כשהן לא בווסת, פשוט כי אלה התחתונים הכי אהובים עליהן. שמענו למשל, שהרבה אוהבות ללבוש היפסטר ללא תפרים כתחליף למחטב, בגלל איך שהוא עוטף את הבטן. 

בקיצור - המוצרים שלנו מתאימים לספיגת כל הדליפות השונות של החיים. בטוח תמצאי כאן באתר את הפיתרון המושלם בשבילך! 

< המאמר הקודם ידעת שיש לווסת יום משלה?
המאמר הבא > נעים מאוד - היכרות עם הבדים של מודיבודי

להשארת תגובה

יש לאשר את התגובות לפני שהן מפורסמות

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.