למה דווקא תחתוני המחזור שלנו?
טוב ששאלתן.

תחתוני מחזור הן הבחירה האקולוגית, הנוחה והבריאה. זה כבר ידוע. אבל לתחתוני המחזור שלנו, יש יתרונות מיוחדים.

_______________________________

תקנים מחמירים

מודיבודי היא אחת מהחברות הראשונות אי פעם לשווק תחתוני מחזור. לנו יש אישור של התקנים המחמירים בעולם. בזכות התקנים האלה אנחנו יכולות להבטיח לך שבתחתונים שלנו אין תרכובות PFAS וחומרים אחרים שמזיקים לבריאות האישה - מתחייבות לשמירה על בריאות של נשים. 

קראי עוד

אחריות חברתית

מודיבודי היא חברה עם אחריות חברתית. כשאת קונה פריט של מודיבודי, את יכולה להיות בטוחה שתנאי ההעסקה של העובדות והעובדים, בכל שלבי הייצור, הם הוגנים ונאותים - תמיד.

קיימות

יש לנו גם אחריות סביבתית, שאנחנו מאוד גאות בה. המוצרים שלנו מיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של שמירה על הסביבה, בכל שלבי הייצור וההפצה.

קראי עוד

פטנט הספיגה מודיפייר

הביטנה הסופגת של מודיבודי היא תוצאה של רעיון אחד - ואלפי בדיקות מעבדה. הטכנולוגיה המיוחדת שלנו קיבלה את השם טכנולוגיית MODIFIER. בזכותה אתן יכולות להנות משכבת ספיגה יעילה אך נושמת, בעובי 3 מילימטרים בלבד.

בדים איכותיים

יש לנו וידוי: לפעמים אנחנו אוהבות סתם ככה לפתוח מגירה של מודיבודי ולמשש קצת את הבד הכי נעים בעולם. אם כבר יש לך מודיבודי, את יודעת שהבדים שלנו הם הבדים מהאיכות הגבוהה ביותר. מאד חשוב לנו שהתחתונים יהיו נוחים, נושמים ופשוט נעימים על הגוף.

קראי עוד

משלוח חינם בקנייה מעל 299 ש"ח

יש לנו משלוח חינם משלוח חינם בקנייה מעל 299 ש"ח, כדי שהקנייה שלך תשתלם כמה שיותר. אם את מעוניינת לחסוך אפילו יותר, ממליצות להירשם לניוזלטר דרך עמוד הבית באתר שלנו כדי לשמוע על מבצעים והטבות לחברות הקהילה

מבחר מטורף באתר

מודיבודי היא מותג פורץ דרך, אז אנחנו מרגישות מחוייבות לחדש כל הזמן. באתר שלנו תמצאי את המבחר הכי גדול של קולקציות, דגמים, צבעים, פרינטים וגם רמות ספיגה. יש לנו אפילו מוצרים נוספים  מלבד תחתוני מחזור, כמו בגדי ים וחזיות הנקה.

יש לנו קהילה!

הקהילה שלנו בפייסבוק היא המקום שבו את יכולה לשאול הכל: על המוצר, על הווסת ובכלל. שם תוכלי להתעניין, להתלבט, ולקבל תמיכה גם מעובדות החברה, וגם מלקוחות אהובות של מודיבודי. זה מקום מכיל, מקבל ומגוון, ממש כמו הנשים שאוהבות את מודיבודי (ואנחנו אותן!)

60 יום נסיון

אנחנו יושבות כאן בישראל! המותג אוסטרלי - הזכיינות מקומית. מה שאומר שהמשלוח יוצא מהמחסן בארץ ומגיע אלייך ממש מהר. את לא צריכה לשלם מכס, ושירות הלקוחות נותן מענה בעברית. הבאנו את המוצר לארץ כי אנחנו ממש מאמינות בו, ולכן אנחנו גם נותנות 60 יום ניסיון

קראי עוד

שירות לקוחות בעברית

שירות הלקוחות שלנו עבר מהפך טכנולוגי ומקצועי שאנחנו ממש גאות בו! מענה בוואטסאפ, בוטית שמקצרת זמני המתנה, מערכת מעקב אחר משלוחים מערכת החלפות והחזרות אוטומטית, מזמינות אתכן לפנות אלינו לכל צורך!