התקנים הבינלאומיים שלנו

ובטיחות המוצרים

חברת מודיבודי מתגאה ופורצת דרך בתחום הבטיחות ושיטות הייצור של המוצרים שלה. אנו פועלות במשך שנים כדי לוודא שאיכות המוצרים תעמוד בסטנדרט אחיד עם בריאות ואקולוגיה. בחזון שלנו אנו נשאף לצמצם השפעות סביבתיות ולייצר מוצרים שמיטיבים עם בנות ובני האדם ועם הסביבה. מזמינות אתכן לקרוא על התקנים הבינלאומיים המחמירים שהמוצרים שלנו נושאים בגאווה. 

אנחנו לא משתמשות ב-PFAs והמוצרים שלנו אינם מכילים PFAs.
PFAs הם ראשי תיבות של Per-and Polyfluorinated Substances, קבוצת כימיקלים הכוללים PFOS ו-PFOA.

Oeko-Tex הוא סימן מסחר רשום של האיגוד הבינלאומי למחקר ובדיקות בתחום האקולוגיה של טקסטיל ועור (המכנה את עצמו גם בקיצור Oeko-Tex). הגוף הגדול בעולם לאישורי תקנים לטקסטיל המעניק תקן מחמיר ביותר בבדיקה עצמאית למערכת לחומרי גלם בטקסטיל, מוצרים מוגמרים למחצה ומוגמרים בכל שלבי העיבוד.
מעבר לחומרי הגלם, נבדקים גם תנאי התעסוקה לאורך מהלך שרשרת הייצור. הסמכת OEKO-TEX® מעודדת חברות וצרכנים לקבל החלטות ייצור ורכישה אחראיות, מה שיעזור להגן על כדור הארץ לדורות הבאים. 
התהליך להשגת הסמכת OEKO-TEX® נותן ערך בכך שהלקוחות סומכות.ים על כך שהמוצרים שהן.ם קונות.ים אינם מכילים חומרים מזיקים, כגון אלרגנים או מסרטנים.

כל המוצרים שלנו נבדקו באלפי בדיקות מעבדה מקפידות לחומרים מזיקים. יש ביידינו כבר אישורים ותקנים לכל פריט ופריט ובנוסף אנו נמצאים בתהליכי אישור מתקדם לאישור כולל כחברה, בהתאם ל- STANDARD 100 מבית OEKO-TEX®.

סימון אישור BlueSign פירושו ששיטות הייצור והחומרים המשמשים לייצור הם בטוחים, ומיוצרים באחריות חברתית כך שיהיה להם את ההשפעה המינימלית ביותר על הסביבה ובני האדם. טיפולי הבדים האנטי מיקרוביאליים שלנו נבדקו והם בטוחים מבחינה רפואית ומאושרים לבטיחות הצרכן ע"פ BlueSign.

בגד ים למחזור חלק תחתון

"המסה לצרכנות בריאה" ("תו המסה") הינו סטנדרט אזרחי שנועד לקדם סביבת חיים בריאה ואקולוגית דרך סימון עסקים המתמקדים בהעלאת האיכות הבריאותית של צרכני המותג.
הסטנדרט בוחן הרכב חומרים וניתן למוצרים נטולי או מופחתי פליטות של כימיקלים מזיקים לבריאות.
ית עסק אשר זכאי לקבל את התו הוא בית עסק אשר טענותיו לגבי הרכב חומרים נתמכות בהצגת אישורים מתאימים, בהם אסמכתאות עדכניות של תקנים ידועים ובדיקות מעבדה חיצוניות המאשרות כי נעשו הבדיקות הרצויות לנוכחות והעדר חומרים.

ויגן פרנדלי היא עמותה הפועלת לקידום ולשיפור אורח חיים טבעוני בישראל. העמותה הוקמה בספטמבר 2012 ע"י עמרי פז, יו"ר העמותה, ומאז השיקה מספר רב של פרויקטים פורצי דרך. העמותה פועלת בשני מישורים עיקריים - 

1. הנגשת אורח החיים הטבעוני

2. העלאת המודעות, הסברה וחינוך

למודיבודי יש קולקציה טבעונית, אשר בשונה מהקולקציה הרגילה אינה מכילה צמר כלל.