וסת זה מצחיק: סצינות קומיות מדממות

וסת זה מצחיק: סצינות קומיות מדממות

 

אנחנו יודעות שהווסת היא עניין רציני מאוד. הרי כולנו כאן על כדור הארץ בזכות מחזור חודשי. בכל זאת, לפעמים אנחנו נהנות גם לצחוק עליה, ובעיקר אנחנו נהנות מכל ייצוג ציבורי שלה. אז סתם ככה בשביל הכיף שלך, איגדנו כאן כמה סצינות שנהננו מהן. אנחנו מקוות שאת לובשת מודיבודי, כי יש מצב שתשתיני במכנסיים מרוב צחוק.

 


קרייזי אקס גירלפרנד - סקס בווסת

עדיין לא יצא לך לראות את קרייזי אקס גירלפרנד ("האקסית המטורפת" בעברית)? אנחנו ממליצות לך לסמן אותה בתור הבינג' הבא. זאת באמת סדרה מעולה, אבל את הקטע הזה לא תמצאי שם, כי הרשת שמפיקה אותה פסלה את הרעיון המבריק של היוצרת והכוכבת של הסדרה לשיר על סקס בווסת. בכל זאת, טאבו כפול… מזל שרייצ'ל המדהימה העלתה אותו ליוטיוב.

השורה שהכי אהבנו: "הסדינים האלה יקרים? אני אחזיר לך כסף בוונמו" (כמו אפליקציית "ביט", רק של אמריקאים).

 


ברוד סיטי - וסת על המטוס

אנחנו חולות על ההומור המוטרף של אבי ג'ייקובסון ואילנה גלייזר - שתי הנשים מאחורי הסדרה המצליחה של קומדי סנטרל. בפרק הסיום של עונה 3 הטיסה שלהן למסע דמוי פרויקט תגלית משתבשת. השתיים נחשדות בפעילות טרור אחרי שהדיילת הקורעת (בגילומה של טרייסי אליס רוס) שומעת אותן מדברות על דם ופיצוצים. אתן כבר יודעות מה באמת קרה…

השורה שהכי אהבנו: עוד לפני שהווסת של אבי הפתיעה אותה, אילנה זייפה כתם וסת ענקי על הג'ינס כדי ליצור הסחת דעת ולהבריח איתה סמים קלים: "דם וסת זאת התחבולה המושלמת!"

 

 

תרגיע - הזווית הגברית


כשפעילת צופים בת 12 דופקת בדלתו של לארי דייויד כדי למכור לו עוגיות, אף אחד מהם לא מצפה שתוך כמה שניות היא תקבל את הווסת הראשונה בחייה. לארי מוצא את עצמו מסביר לה מה לעשות ואיך, ובסך הכל עושה עבודה טובה. עם זאת, אנחנו מזכירות: כדאי להכין ילדות ומתבגרות לווסת הראשונה עוד לפני שהיא מגיעה.

השורה שהכי אהבנו: "זה בסדר, הייתי נשוי, לאישה, היא השאירה פה דברים שיהיו חיוניים עבורך, כבר חוזר!"

 

 

סיינפלד - מה שג'רי לא מבין


הסצנה הזאת לא מדברת על וסת באופן ישיר, אבל אותנו מאוד מצחיקה העובדה שג'רי סיינפלד פשוט לא מבין למה פרסומות לנוזל כביסה מציינות שהמוצר מעולה בהסרת כתמי דם. כנראה שהוא מעולם לא התעורר עם מכנסיים מוכתמים בדם וסת…

השורה שהכי אהבנו: "אם יש לך טי שירט מוכתמת בדם אולי הסרת הכתמים היא לא הבעיה הכי דחופה שלך עכשיו? אולי כדאי שקודם תוציא את הפגיון מהחזה?". אז זהו, ג'רי, שיש עוד סיבות לכתמי דם על הבגדים.

 

 

 

האחיות המוצלחות שלי - החוויה הקשה של אורית

גם בארץ יש הומור נשי בועט, שמדבר על הכל בלי צנזורה. בפרק הבכורה של עונה 2 האחות הבכורה, אורית, מתעלפת ומגיעה לבית החולים בגלל מה שמתברר בהמשך כטמפון שנשכח בפנים. אם את לקוחה שלנו את יכולה להיות רגועה - דבר כזה לא יקרה לך.

השורה שהכי אהבנו: "איפה כל הקטע של הביחד פה לא הבנתי?" נטלי מפגינה חשיבה ביקורתית כשהרופא אומר לאורית "נעבור את זה ביחד" לפני בדיקה רקטלית.

מקוות שהצלחנו להעלות חיוך על הפנים שלך, ובכל מקרה, הדגמים היפים והנוחים שלנו בטוח יעשו את זה… תעיפי מבט בחנות

 

 

 

 

 

< המאמר הקודם יקר להיות אישה: כך תחמקי מהמס הוורוד
המאמר הבא > המהפכה מגיעה למיינסטרים: דם וסת אצל פאולה ולאון

להשארת תגובה

יש לאשר את התגובות לפני שהן מפורסמות

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.