דילוג לתוכן
♥                                                                                                                               ♥ משלוח חינם בקניית 2 זוגות תחתונים ♥                                                                                                                               ♥ 60 יום נסיון ♥                                                                                                                             
♥ משלוח חינם בקניית 2 זוגות תחתונים ♥ 60 יום נסיון ♥

אנחנו מזמינות אותך לנסות את תחתוני מודיבודי לתקופה של 60 יום ברכישה ראשונה

אנחנו מאמינות במוצר שלנו ולכן ייצרנו מסלול התנסות אשר יאפשר לך להתנסות בביטחון בתחתוני המחזור שלנו.


אנחנו יודעות שלפעמים זה מרתיע לנסות משהו חדש כמו תחתוני מחזור, אבל אנחנו כל כך בטוחות שתאהבי את ה-Modibodi שלך וחשוב לנו שכל מי שרוצה וחוששת תוכל להרגיש בטוחה לנסות.


מסלול ההתנסות יאפשר לך להתנסות בפריט אחד מתוך הרכישה הראשונה שלך במשך 60 יום אשר במהלכם תוכלי להרגיש, לחוות ולהתאהב במוצר.


אם התנסית בתחתוני מודיבודי במידה שמתאימה ונוחה לך וברמת הספיגה שהולמת את עוצמת הזרימה שלך, ובכל זאת מצאת שהתחתונים לא מתאימים לך תוכלי  לקבל את כספך בחזרה על ידי פניה לשירות הלקוחות שלנו.


* הזיכוי יינתן על פריט אחד בלבד. במקרה של פריטים סגורים נוספים שברצונך להחזיר, ניתן להחזיר בעלות משלוח של 24 ש"ח או להחזיר את הפריטים למשרדנו.


* תקף רק ברכישה ראשונה עבור לקוחה חדשה.


* מדיניות 60 יום ניסיון לא תחול על הפריטים הבאים: מארזים, מנדפי זיעה, בגדי ים, גופיות הנקה, פרטי אאוטלט, טייצים, מכנסי ריצה, אקססוריז.


ניתן להתייעץ עם שירות הלקוחות בכל שאלה - בווטסאפ