0
 Advanced issue found
 

דור שלם דורש תחתונים סופגים בר-קיימא

ליין חדש של מודיבודי במיוחד לנערות
התחתונים שמשנים לנערות ולנשים בכל העולם את חוויית המחזור מקצה לקצה עכשיו בישראל!

רב-פעמיים, נוחים ואיכותיים שסופגים ווסת בלי מוצרים נלווים.
את לובשת, מכבסת כרגיל, וזהו.
כמה פשוט ככה גאוני!

RED הוא מותג הלבשה תחתונה לנערות ונשים צעירות המתגאה בטכנולוגית ספיגה חכמה להפליא, כך שאת יכולה להיפטר מטמפונים ותחבושות ולסמוך אך ורק על תחתוני ה-RED שלך שילוו אותך בימי הוסת.

תחתוני RED מיועדים לספוג זרימה בינונית-גבוהה, כלומר מחזיק כ3 טמפונים או כ30 מ״ל, כך שאם זה נשמע לך מתאים לזרימה שלך אז את אמורה להיות בסדר גם בלי תחבושות או טמפונים! עם זאת, אם יש לך יום עם זרימה כבדה, מומלץ להצטייד בגבוענית, טמפון או כל אמצעי אחר ללבוש עם ה-RED שלך.

את פשוט לובשת את תחתוני RED, כמו שהיית לובשת כל תחתון רגיל אחר שלך, רק בלי הצורך בטמפון, גבעונית או תחבושת. קפצי לתוך תחתוני ה-RED שלך בבוקר וצאי ליום שלך כמו בכל יום רגיל. כשאת לקראת הכניסה למיטה הורידי את ה-RED שלך ושטפי אותם בכיור במים קרים זורמים עד שהמים צלולים (עדיף לא להשרות). תני להם סחיטה טובה כדי לנקז עודפי מים לפני שתזרקי אותם לסל הכביסה. לאחר הכביסה, תלי אותם לייבוש ואחרי שקיבלו מספיק שמש, תוכלי ללבוש אותם שוב! בינתיים, בזמן שהם עוברים את תהליך הכביסה, כנסי לזוג RED נוסף שיחבק אותך בלילה.

בגדי הים של RED מציעים לך ללכת לשחות בלי חשש גם בימי הוסת. באמצעות טכנולוגיית Modifier Swim, הדומה לזו הנמצאת בתחתוני RED, בגדי הים של RED יספגו כל דליפה תוך כדי שאת מכייפת בשמש. יכולת הספיגה של בגדי הים של RED היא בינונית (=2 טמפונים). עובדה שכיף לדעת היא שאת לא מדמת בפועל כשאת במים, רק כשאת מחוצה להם.

כל תחתוני המחזור של RED סופגים 15 עד 20 מיליליטר של נוזלים, אשר שווים לספיגה של 3 טמפונים.

בהחלט לא. הטכנולוגיה החכמה בתחתית התחתונים סופגת נוזלים (בכדי לשמור עליך יבשה) ונועלת את הריחות, כך שאין ריח. הסוקרות של RED אמרו שזו תחושה דומה לתחבושת, רק ללא תופעות הלוואי - רטיבות וריח, המתרחשות לעתים קרובות בשימוש בתחבושות, עם הבונוס של תחושה חופשית ונוחה להפליא והידיעה שאת חוסכת לכדור הארץ.

ממש לא! ראשית, הדם שלך הוא הדבר הטבעי והנורמלי ביותר בעולם. שנית, את רק צריכה לשטוף אותם בכיור או במקלחת ולתת למים הזורמים לעשות את העבודה הקשה בשבילך.

הגזרות והצבעים בדגמים של RED מעוצבים במיוחד לילדות, נערות, ונשים צעירות. עם זאת, שום דבר לא מונע מנשים שאינן נערות להשתמש ב-RED! אם את מחפשת תחתונים עם יכולת ספיגה שאף מתפלגים לרמות ספיגה מגוונות ומותאמים יותר לנשים, את מוזמנת לעשות סיבוב בין הדגמים של Modibodi.

תחתוני RED אמורים להספיק לך במשך היום עד הלילה שבו מומלץ להחליף לזוג חדש ונקי. אם הזרימה שלך כבדה, יתכן שתצטרכי להחליף לאורך היום או להשתמש בתחתונים כגיבוי לאביזר הגיינה אחר.

בתור התחלה אנחנו ממליצות תמיד לקנות אחד או שניים ולנסות בבית, לראות שבאמת עובד לך ואת מרגישה בטוחה עם התחתונים. אחרי שגילית שההמצאה הגאונית הזו עובדת לך אנו ממליצות לקנות לפחות זוג אחד לכל יום מימי הוסת. אז אם הוסת שלך אורכת 5 ימים, 5 זוגות יהיו אידיאליים. מרכיב נוסף במשוואה הזו הוא שגרת הכביסה שלך. 

איך לבחור מידהאחרי זה, תמדדי את האגן. 

תוודאי שאת עומדת על משטח ישר עם כפות רגליים צמודות אחת לשניה. 
תמדדי את החלק הכי רחב של המותניים והטוסיק, כשסרט המדידה מקביל לריצפה. 


השתמשי בסרט מדידה למדוד את המותן שלך. 


אם את לא בטוחה בדיוק איפה המותן שלך, תתקופפי הצידה ויתווצר קו בדיוק במותן שלך. 

 
x

#{title}

#{text}

#{price}