welcome RED
RED הוא ליין של מותג תחתוני המחזור Modibodi המתגאה בטכנולוגית ספיגה חכמה להפליא. התחתונים של RED הם כאלה שאת יכולה לסמוך עליהם שישמשו אותך בימי הוסת במקום אביזרי ההיגיינה הנפוצים.
תחתוני RED מיועדים לספוג זרימה גבוהה, כ3 טמפונים או כ15 מ״ל, כך שאם זה נשמע לך מתאים לזרימה שלך אז את אמורה להיות בסדר גם בלי תחבושות או טמפונים! עם זאת, אם יש לך חודש עם זרימה סופר כבדה, את יכולה להצטייד בגביעונית או כל אמצעי אחר כגיבוי ל-RED שלך.
את פשוט לובשת את ה-RED כמו שהיית לובשת כל תחתון רגיל אחר שלך. קפצי לתוכם בבוקר וצאי ליום שלך כמו בכל יום רגיל. כשאת לקראת הכניסה למיטה הורידי אותם ושטפי בכיור במים קרים זורמים עד שהמים צלולים ( לא להשרות). תני להם סחיטה טובה כדי לנקז עודפי מים לפני שתזרקי אותם לסל הכביסה. לאחר הכביסה, תלי אותם לייבוש ואחרי שקיבלו מספיק שמש, תוכלי ללבוש אותם שוב! בינתיים, בזמן שהם עוברים את תהליך הכביסה, כנסי לזוג RED נוסף שיחבק אותך בלילה.
כן!!! בגדי הים של RED מאפשרים לך ללכת לשחות בלי חשש גם בימי הוסת. באמצעות טכנולוגיית Modifier Swim, הדומה לזו הנמצאת בתחתוני RED, בגדי הים של Modibodi יספגו כל דליפה תוך כדי שאת מכייפת בשמש. יכולת הספיגה של בגדי הים היא בינונית (=2 טמפונים). עובדה שיכולה להפתיע היא שאת לא מדמת בפועל כשאת במים, רק כשאת מחוצה להם.
כל תחתוני המחזור של RED סופגים כ-15 מיליליטר של נוזלים אשר שווים לספיגה של כ- 3 טמפונים.
הטכנולוגיה החכמה בתחתית התחתונים סופגת נוזלים (בכדי לשמור עליך יבשה) ונועלת את הריחות, כך שאין ריח. הסוקרות של RED אמרו שזו תחושה דומה לתחבושת, רק ללא תופעות הלוואי - רטיבות וריח, המתרחשות לעתים קרובות בשימוש בתחבושות, עם הבונוס של תחושה חופשית ונוחה להפליא והידיעה שאת חוסכת לכדור הארץ.
ממש לא! ראשית, הדם שלך הוא דבר טבעי ונורמלי. שנית, את רק צריכה לשטוף אותם שטיפה קלה בכיור או במקלחת ואח"כ לתת למכונת הכביסה לעשות את העובדה הקשה בשבילך 
הגזרות, והפרינטים של RED נועזים ושובבים ופונים לקהל צעיר. עם זאת, שום דבר לא מונע מנשים בכל הגילים להשתמש ב-RED! אם את מחפשת תחתונים עם יכולת ספיגה במבחר רמות ספיגה  או בדגמים שונים, את מוזמנת לעשות סיבוב בין הקולקציות השונות של Modibodi.
תחתוני RED אמורים להספיק לך במשך היום עד הלילה. בלילה מומלץ להחליף לזוג חדש ונקי. אם הזרימה שלך כבדה, יתכן שתצטרכי להחליף לאורך היום או להשתמש בתחתונים כגיבוי לאביזר היגיינה נוסף.
בתור התחלה אנחנו ממליצות תמיד לקנות אחד או שניים ולנסות בבית, לראות שבאמת עובד לך ואת מרגישה בטוחה עם התחתונים. אחרי שגילית שההמצאה הגאונית הזו עובדת לך אנו ממליצות לקנות לפחות זוג אחד לכל יום מימי הוסת. אז אם למשל הוסת שלך אורכת 5 ימים, 5 זוגות RED יהיו אידיאליים. מרכיב נוסף במשוואה הזו הוא שגרת הכביסה שלך. 
בשונה משאר הדגמים של Modibodi, התחתונים הרכים והמלטפים של RED עשויים מבד כותנה טבעי. החלק הסופג עשוי ממיקרופיבר ומעט צמר.
 

איך לבחור מידה ב RED

*שימי לב! מידות RED שונות מהמידות הרגילות של Modibodi
כדאי שתמדדי את עצמך לפני הרכישה! 
אם יש לך שאלות, שלחי לנו מייל או כתבי ווטסאפ או תתקשרי לטלפון 052-2258414
RED size guide
 
השתמשי בסרט מדידה למדוד את המותן שלך. 
אם את לא בטוחה בדיוק איפה המותן שלך,
תתכופפי הצידה וייווצר קו בדיוק במותן שלך. 

 
 
 
אחרי זה, תמדדי את האגן. 
וודאי שאת עומדת על משטח ישר
עם כפות רגליים צמודות אחת לשניה. 
תמדדי את החלק הכי רחב של המותניים והטוסיק,
כשסרט המדידה מקביל לריצפה.
 
x

#{title}

#{text}

#{price}