דילוג לתוכן

תוי התקן שלנו ובטיחות המוצרים

חברת מודיבודי מתגאה ופורצת דרך בתחום הבטיחות ושיטות הייצור של המוצרים שלה. 

אנו פועלות במשך שנים כדיי לוודא שאיכות המוצרים תעמוד בסטנדרט אחיד עם בריאות ואקולוגיה. בחזון שלנו אנו נשאף לצמצם השפעות סביבתיות ולייצר מוצרים שמיטיבים עם בנות ובני האדם ועם הסביבה. מזמינות אתכן לקרוא על תוי התקן המחמירים שהמוצרים שלנו נושאים בגאווה. 

קיימות תחתוני מחזור

Oeko-Tex הוא סימן מסחר רשום של האיגוד הבינלאומי למחקר ובדיקות בתחום האקולוגיה של טקסטיל ועור (המכנה את עצמו גם בקיצור Oeko-Tex). הגוף הגדול בעולם לאישורי תווי תקן לטקסטיל ומעניק תו תקן מחמיר ביותר בבדיקה עצמאית למערכת לחומרי גלם טקסטיל, מוצרים מוגמרים למחצה ומוגמרים בכל שלבי העיבוד. מעבר לחומרי הגלם, הוא בודק גם את תנאי התעסוקה לאורך מהלך שרשרת הייצור.

הסמכת OEKO-TEX® מעודדת חברות וצרכנים לקבל החלטות ייצור ורכישה אחראיות, מה שיעזור להגן על כדור הארץ לדורות הבאים.
התהליך להשגת הסמכת OEKO-TEX® נותן ערך בכך שהלקוחות סומכות.ים על כך שהמוצרים שהןם קונות.ים אינם מכילים חומרים מזיקים, כגון אלרגנים או מסרטנים.

כל המוצרים שלנו נבדקו באלפי בדיקות מעבדה מקפידות לחומרים מזיקים. יש ביידינו כבר תווי תקן לכל פריט ופריט ובנוסף אנו נמצאים בתהליכי אישור מתקדם לתו תקן כולל כחברה, בהתאם ל- STANDARD 100 של OEKO-TEX®. STANDARD 100 מבית OEKO-TEX®


קיימות תחתוני מחזור

סימון אישור BlueSign פירושו ששיטות הייצור והחומרים המשמשים לייצור הם בטוחים, ומיוצרים באחריות חברתית כך שיהיה להם את ההשפעה המינימלית ביותר על הסביבה ובני האדם.

טיפולי הבדים האנטי מיקרוביאליים שלנו נבדקו והם בטוחים מבחינה רפואית ומאושרים לבטיחות הצרכן ע"פ BlueSign.


קיימות תחתוני מחזור

MyOrigins הוא עסק טכנולוגי המאפשר שקיפות בשרשרת האספקה ​​ומחבר מותגים ישירות אל מגדלי צמר מרינו אוסטרליים. הם מייצרים עבור חברת מודיבודי סיבים אשר עברו בדיקה והסמכה אתית לעמידה בסטנדרטים גלובליים עצמאיים. זה מסייע למגדלים בניהול בעלי חיים מאושרים, בריאים ופרודוקטיביים וניהול קרקע ומים ברי קיימא.