דילוג לתוכן
♥                                                                                                                               ♥ משלוח חינם בקניית 2 זוגות תחתונים ♥                                                                                                                               ♥ 60 יום נסיון ♥                                                                                                                             
♥ משלוח חינם בקניית 2 זוגות תחתונים ♥ 60 יום נסיון ♥
מודיבודי תחתוני וסת
מודיבודי תחתוני מחזור

נעים להכיר: מודיבודי, מותג תחתוני מחזור אוסטרלי פורץ דרך שכבר מוכר בעולם כולו, ועכשיו הוא כאן בישראל - מוגש לך בצורה הכי נוחה, ובעברית. התחתונים הסופר-איכותיים שלנו סופגים הכל: מווסת ועד דליפות שתן. את לובשת, מכבסת כרגיל, וזהו. כמה פשוט, ככה גאוני.

מודיבודי ישראל

את מודיבודי ישראל הקימה המייסדת שלנו חן תמיר. אחרי שנים של שימוש בטמפונים, חן גילתה את מודיבודי במקרה והרגישה צורך להפיץ את הבשורה. היא יצרה קשר עם המותג האוסטרלי, ומשם - הכל היסטוריה, והיסטריה! אתן מוזמנות לקרוא על הסיפור של חן בבלוג שלנו.


מודיבודי תחתוני וסת
תחתוני מודיבודי לווסת
תחתוני מודיבודי לווסת

מודיבודי הוא מותג אוסטרלי שיש לו כבר מיליוני לקוחות ברחבי העולם. תחתוני המחזור שלנו בעצם מחליפים טמפונים ותחבושות בספיגת דם הווסת ודליפות שתן. אבל בניגוד למוצרים חד פעמיים, את התחתונים שלנו אפשר לכבס, לייבש וללבוש שוב. הם לא מכילים כימיקלים מציקים, ולא מזהמים את הסביבה. כמה פשוט, ככה גאוני. ומה שיפה, זה שעל הדרך נשים מגלות מחדש את הגוף שלהן, אחרי שנים שחשבו שהווסת מגעילה ומציקה. 


תחתונים סופגי מחזור

במודיבודי משתמשים בבדים איכותיים ונושמים (במבוק וצמר מרינו) בשילוב עם טקסטיל חדשני (מיקרופייבר).

השילוב הייחודי פותח בהשקעה ותשומת לב, בתהליכים שמערבים את החידושים המודרניים ביותר בתחום הסיבים, ונבחן אלפי פעמים בבדיקות מעבדה. הכל כדי שתהיה לך את התחושה הרכה והמלטפת ביותר. את חיה בעולם של הייטק, אין סיבה שתשתמשי במוצרים מגרדים ומציקים מהמאה הקודמת.

תחתוני ספיגה לווסת
תחתוני מחזור מודיבודי
תחתוני וסת והסביבה

‮כל אחת יכולה להשפיע לטובה על העולם, בצעדים קטנים אך משמעותיים, כמו מעבר לאמצעי ספיגה רב פעמיים. 


לכל אישה מגיע להרגיש בנוח ולאהוב את הגוף שלה. תחתוני המחזור של מודיבודי מגיעים בטווח מידות ענק ובהמון גזרות, כדי שכל אחת תרגיש אצלנו בבית. מגיע לנו להתבטא ולדבר בחופשיות על התחושות והחוויות שלנו כנשים - וכמה שיותר. הווסת נורמלית - למה שלא נדבר עליה? 


 אין סיבה שנשים יסתפקו במוצר ספיגה שהוא פחות ממצויין כשיש אלטרנטיבה נוחה, נעימה, סופגת, בטוחה ואפילו סקסית. בקיצור - מודיבודי. 


 ככל שיש בפנינו יותר אפשרויות בחירה, ויותר מידע, כך נגיע לפתרונות המתאימים לנו ונשפר את חיינו. כל כך הרבה נשים מספרות על שינוי משמעותי באיכות החיים שלהן בעקבות המעבר למודיבודי!