מודיבודי מאושרת על ידי שלושה גופים בינלאומיים שמבטיחים שהמוצרים שלנו עומדים בסטנדרטים הכי גבוהים, בתקנים הכי מחמירים לשמירה על בריאות בני-אדם, ושהם יכולים להיקרא באופן רשמי "אקו פריינדלי",או במילים אחרות, בר קיימא.
image altתו התן bluesign® דורש עמידה במפרט הדרישות לכל שלב בתהליך שרשרת המותאם לחמשת העקרונות של קיימות. הקריטריונים מבוססים על תפיסת "הטכנולוגיה הזמינה הטובה ביותר" (BAT) ודורשים רמה גבוהה של בטיחות לבני אדם, לסביבה ולפיתוח בר קיימא.

תו התקן bluesign® דואג לניהול אחראי של משאבים עם דגש על שמירה על בריאות האדם וסביבה נקייה ומקדם אסטרטגיה פרואקטיבית לייצור נקי ושקוף. התוצאות מייצגות מאמצים מתמשכים לשיפור מתמיד וכרוכות בשיתוף פעולה של כל שרשרת הייצור והאספקה במטרה למזער את השפעת מחזור החיים של המוצר.

חמשת העקרונות של bluesign® הם:

  1. פרודוקטיביות המשאבים - הגדרת הנכונות האקולוגית והחסכונית לייצר טקסטיל באיכות מקסימלית ובערך מוסף על ידי צמצום צריכת המשאבים וכן צמצום ההשפעה על הסביבה
  2. בטיחות הצרכן - הבטחה למוצרי טקסטיל באיכות גבוהה ללא סיכונים בריאותיים ועמידה בקיימות בכל שלב בתהליך הייצור.
  3. פליטה/זיהום מים - החזרת מים מטוהרים למחזור המים ומזעור ההשפעה על הסביבה הימית למינימום
  4. פליטה/זיהום אויר - פרוט קריטריוני הבחירה הקפדניים עבור חומרים ורכיבים בעלי השפעה על פליטה במטרה להפחית את פליטות CO2 בתוך תחום ההשפעה על הסביבה. אוויר פליטה חייב להיות מנוקה וממוחזר על ידי טכנולוגיה סביבתית נאותה על מנת לצמצם את פליטת גזי החממה ולתרום תרומה פעילה להגנה על האקלים.
  5. זכויות עובדים - בריאותם ובטיחותם של העובדים בתעשיית הטקסטיל חייבים להיות מוגנים על פי הנחיות קפדניות. אמצעי בטיחות על פי פוטנציאל הסיכון מהחשיפה לחומרים כימיים הם חובה.


עוד פרטים על תו התקן כאן.


image alt


OEKO-TEX מספק קטלוג קריטריונים אוניברסלי כדי לפשט את ההבדלים הגלובליים בנוגע להערכת חומרים מזיקים אפשריים בטקסטיל. מערכת OEKO-TEX® יכולה לזהות ולחסל מקורות פוטנציאליים של חומרים בעייתיים בכל שלב עיבוד.

בהתייחס למבנה העולמי וחלוקת העבודה בייצור טקסטיל, קטלוג הקריטריונים של OEKO-TEX® מספק ליצרנים בתעשיית הטקסטיל וההלבשה מדד אחיד על בסיס מדעי להערכת חומרים שעלולים להזיק טקסטיל.

תו התקן OEKO-TEX® מציינת את היתרונות הנוספים של בטיחות נבדקת עבור בגדים ידידותיים לעור ולטקסטיל אחר למשתמשי קצה המעוניינים בכך. תווית הבדיקה ולכן מספק כלי חשוב קבלת החלטות לרכישת טקסטיל.

עוד פרטים על תו התקן כאן.

image alt

 

הרשות לאיכות הסביבה בויקטוריה, אוסטרליה (איפה שנמצא מטה מודיבודי) מאשרת שתהליך הייצור אינו מזהם ואינו פוגע בסביבה.

המטרה של הרשות לאיכות הסביבה בויקטוריה היא להגן על הסביבה ועל אנשים על ידי מניעה וצמצום הפגיעה מזיהום ופסולת. כדי לייצר סביבה בריאה התומכת בחיים ומשגשגת עכשיו ותמיד, הם מתמקדים בחמש מטרות:

  1. מניעת פגיעה מזיהום ומפסולת על ידי מינוף ביצועים סביבתיים לטובת הקהילה, עסקים וממשל.
  2. עזרה לציבור להבין את מצב הסביבה שלהם ולעבוד על מנת להבטיח אחריות משותפת על ידי הקהילה והעסקים.
  3. להיות סמכות משפיעה ומקור מהימן של ייעוץ בנושאי סביבה ולעבוד עם אחרים כדי לטפל בבעיות מורכבות הנובעות מזיהום ופסולת.
  4. להגיב לנזק ולבא חשבון עם האחראים לו. לעבוד עם שותפים כדי להגיב למקרי חירום של זיהום כדי למזער את הפגיעה בסביבה ובאנשים
  5. כארגון, EPA מתחייב להגיע ליעדים שלו על ידי יצירת תרבות עבודה גבוהה שמשרתת את הקהילה ותומכת בה עם מומחיות ומערכות אפקטיביות.


עוד פרטים על תו התקן כאן

תקנון:

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון נקבה אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

1. קדימון
אתר מודיבודי (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר לרכישת תחתונים, בגדי ים, וחזיות ייצוגי עבור מודיבודי ישראל והנך מוזמנת לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

2. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

קניין רוחני
3. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר מודיבודי ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש ממודיבודי. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

4. תוכן האתר
אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכן בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

5. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמשת באתר.

6. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של מודיבודי ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראי סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

7. ניהול משתמשים ומבקרים באתר
הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמשת ובין אם על ידי חסימת כתובת של המחשב שלה או אפילו בהתאם למדינת MACID של המחשב שלה, כתובת ה IP ההמוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולשת.

8. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר מודיבודי.

9. גילוי נאות
באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשות רשומות ומנויות) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשות וניתוח תנועת הגולש/ות, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשות המחוברות לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולשת או כל פרט מזהה אחר.

10 . איזור שיפוט
בעת שאתן עושות שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתן מסכימות להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

זמן אספקה ותנאים נוספים בעת הקניה:

אנו במודיבודי עושות את כל המאמצים לארוז ולשלוח את הזמנתכן בהקדם האפשרי אך לפעמים דברים מתעכבים.
אנא אפשרי עד עשרה ימים עסקים מיום ביצוע ההזמנה ועד ליציאת המשלוח.

אנחנו שולחות את המוצרים דרך BoxIt או דואר רשום. אם בחרת BoxIt, תקבלי טקסט כשהחבילה מוכנה לאיסוף. עם BoxIt נבחר עבורך את נקודת השירות. ניתן לבקש נקודת איסוף אחרת, פשוט רשמי לנו בהערות כשאת ממלאת את הכתובת שלך.

אם בחרת בדואר רשום, שימי לב שיתבצע ניסיון מסירה בביתך, אך במידה ולא ניתן למסור לך את החבילה מפאת גודלה (מה שקורה בד"כ), תקבלי פתק או הודעת טקסט לטלפון עם הזמנה לאסוף את החבילה ביחידת דואר. אם תרצי לעקוב אחרי המשלוח שלך, שילחי מייל ל-info@modibodi.co.il וניתן לך מספר מעקב.


הגנת פרטיות:

פרטיותכם חשובה לנו. מודיבודי לא תעביר לצדדים שלישיים את פרטייך האישיים ומידע המזהה אותך אישית, ואשר נאסף בעת פעילותך באתר מובידבודי, למעט במקרים המפורטים להלן:
• אם התקבל בידי מודיבודי צו שיפוטי המורה לנו למסור את פרטייך או המידע אודותייך לצד שלישי או שמסירת הפרטים מתבצעת על-פי כל דין אחר;
• בכל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בינך לביןמודיבודי;
• מודיבודי תהיה רשאית - ואת מסכימה לכך - להעביר את פרטייך ואת המידע שנאסף בעקבות השימוש שעשית באתר מודיבודי לחברות אחרות ו/או לעוסקים אחרים שבבעלות מודיבודי, ובלבד שהן תשתמשנה במידע זה רק לפי הוראות הסכם זה;
• אם מודיבודי תמזג או תארגן את פעילותה או את פעילות אתר מודיבודי במסגרת תאגיד ו/או עוסק אחר, היא תהיה זכאית להעביר לאותו תאגיד חדש העתק מן המידע שנאגר אודותייך באתר מודיבודי ובלבד שאותו תאגיד ו/או עוסק יקבל על עצמו את הוראות סעיפי הפרטיות בהסכם זה;
מודיבודי רשאית להשתמש בפרטים האישיים שמסרת בעת ההזמנה ובכל מידע שייאגר אודותייך בעת השימוש באתר מודיבודי לצורך הפקה וניתוח של מידע סטטיסטית וכן לדיוור ישיר, הן למבצעים והן לפרסומות, ובאישורך תנאים אלה הנך מביעה את הסכמתך המפורשת לכך. מודיבודי תהיה רשאית למסור נתונים סטטיסטיים ואחרים לצדדים שלישיים, ובלבד שאין הנתונים מתייחסים אליך אישית או מזהים אותך באופן אישי.

בעת השימוש באתר מודיבודי ייאסף מידע אודות הדפים, המוצרים שהוצגו בפניך, המודעות שבהן צפית, התכנים שעניינו אותך, כמה זמן שהית באתר ואילו פעולות ביצעת בו. אם את רק מבקרת באתר, מבלי להזדהות, המידע שייאסף יישא בעל אופי סטטיסטי כללי בלבד. במקרה זה המידע לא ישויך לפרטייך האישים, השמורים במערכות המחשב של מודיבודי באינטרנט אם בחרת לקנות בו.


מדיניות החזרת מוצרים:

בגלל טיבו של המוצר והנחיות משרד הבריאות, לא ניתן להחזיר תחתונים, אלא אם כן מצאת פגם במוצר.
במקרים אלה, ניתן להחזיר את התחתון תוך 14 יום מיום קבלתו, ולקבל מוצר חלופי ללא עלות.
על מנת להחזיר מוצר פגום, שילחי מייל ל-info@modibodi.co.il עם מספר ההזמנה וצילום של המוצר.

אם תרצי לבטל הזמנה לפני שהיא נשלחת בדואר, אפשר לכתוב מייל לinfo@modibodi.co.il עם מספר ההזמנה.

נתקלת בבעיה?
צרי איתנו קשר ונשמח לעזור, לקבל פידבק, או לענות על כל שאלה
פשוט שילחי מייל ל-info@modibodi.co.il ונענה לך במהירות האפשרית.
x

#{title}

#{text}

#{price}