מודיבודי: פתרון הספיגה פורץ הדרך

תחתון, בגד-ים וגופיית הנקה שמשנים את הכללים

לספיגת ווסת או בריחת שתן כבדה, לטבילה בבריכה ללא חשש, או לתקופת הנקה שבה השדיים דולפים
יש לנו עבורך פתרון חדשני לכל אחד מהרגעים הללו

 
image alt

נכון, קצת קשה להאמין, אבל 3 מילימטר בלבד של התחתונים הסופגים שלנו, שפותחו על בסיס טכנולוגיית ™Modifier (פטנט רשום ובלעדי של מודיבודי אוסטרליה), סופגים כמות של עד 2 טמפונים (!) - וזה בלי שאת רואה, מריחה או מרגישה אפילו טיפה אחת. אנחנו אחראים על הנוחות, הגמישות והספיגה הבטוחה, ואת יכולה כבר לקחת את זה משם לשימוש קבוע, ולא תביני איך בכלל הסתדרת קודם.
 

- השכבה העליונה מנדפת לחות במהירות, נלחמת בבקטריות ומנטרלת ריחות - כך שאת נותרת יבשה ונקייה

- השכבה האמצעית סופגת נוזלים בבטחה ו"נועלת" אותם בפנים (כמות של 2.5 עד 20 מ"ל, תלוי בזרימה שלך)

- השכבה התחתונה היא שכבה לאקסטרה הגנה - פשוט כדי שתהיי סופר-בטוחה שאת מסיימת את היום בלי התמודדויות תחתונים מיותרות

image alt

הטכנולוגיה המוגנת בפטנט, ™Swim Technology, מבטיחה שבגדי הים שלנו - בין אם תבחרי בדגם הביקיני או בגד הים השלם - יספגו כמות של 10 מ״ל נוזל, השווים לטמפון אחד.

- השכבה העליונה לוחמת בבקטריות ומנטרלת ריחות

- השכבה התחתונה מספקת אקסטרה הגנה, עם בד דוחה מים שמתייבש פי 3 מהר יותר מכל בגד ים אחר בשוק
image alt
גופיית ההנקה שלנו בנויה עם חזייה פנימית, המצוידת ב-Modifier Technology™ שביכולתה לספוג כמות של 10 מ״ל נוזל - שהם כ-2 כפיות עבור כל קאפ חזה.

 

- השכבה העליונה מנדפת במהרה לחות, לוחמת בבקטריה ומנטרלת ריחות, כך שאת נשארת יבשה ונקייה

- השכבה האמצעית סופגת בבטחה נוזלים ו״נועלת״ אותם כך שלא ידלפו החוצה

- השכבה התחתונה היא לאקסטרה הגנה, כך שתהיי סופר-בטוחה ומוגנת

התחתונים שלנו מגיעים ברמות ספיגה שונות
בחרי את זו שתתאים לך:


ספיגה קלה

תחתונים סופגי 2.5 מ״ל נוזל, כלומר כמות של חצי טמפון, או חצי כפיות

לשימוש יום-יומי, מתאים להפרשות, דליפות שתן קלות, או כמה טיפות פה ושם

התחושה: יבשה ונקייה

 


ספיגה בינונית

תחתונים סופגי 10 מ"ל נוזל, כלומר כמות של 1-1.5 טמפונים, או 1-2 כפיות


לשימוש בימים של דימום קל-בינוני, כגיבוי לימים של דימום כבד, ולדליפות כאלה ואחרות


התחושה: משוחררת


ספיגה גבוהה

תחתונים סופגי 15 מ״ל נוזל, כלומר כמות של 1.5-2 טמפונים, או 2 כפיות
 
לשימוש ללא כל עזרים נוספים בימים של דימום כבד. יכול להחזיק יום שלם, וגם ישמור על הסדינים הלבנים שלך בלילה. מתאים גם לדליפות שתן והפרשות רציניות.
 
התחושה: נוחה ובטוחה


ספיגה גבוהה מאוד

תחתונים סופגי 15-20 מ״ל, כלומר כמות של 2 טמפונים, או 3 כפיות

לשימוש ללא כל עזרים נוספים לימים עם דימום כבד, גם במשך הלילה כדי להגן על הסדינים הלבנים שלך, או לרגעים המביכים של דליפות שתן סטייל ״כמעט והשתנתי הרגע במכנסיים״ 


התחושה: סופר-בטוחה, גם במהלך הלילה

 

 


הטיפול בתחתוני מודיבודי הוא פשוט וקל

image alt

שטיפה במים קרים לאחר השימוש 
אין להשרות, רק לשטוף עד שהמים צלולים
(לא חובה)

image alt

כביסה בתכנית עדינה

רק להכניס למכונה
(אפשר גם אחרי כמה ימים, אפילו בלי שטיפה ידנית) יחד עם שאר הכביסה. ממומלץ עד 30 מעלות 

image alt

ללא שימוש במרכך או מסיר כתמים

הכמיקלים במרככים ומסירי כתמים הורסים את היכולת של התחתונים לספוג

image alt

לייבש. לתלות. ריפיט!

זה הכל. לא רק שחסכת מעצמך כמיקלים, גם הועלת לסביבה!


בדים איכותיים ונושמים

 
במודיבודי משתמשים בבדים איכותיים ונושמים (במבוק וצמר מרינו) בשילוב עם טקסטיל חדשני (מיקרופייבר).
השילוב היחודי פותח בהשקעה ותשומת לב, בתהליכים שמערבים את החידושים המודרניים ביותר בתחום הסיבים, ונבחן אלפי פעמים בבדיקות מעבדה. הכל כדי שתהיה לך את התחושה הרכה והמלטפת ביותר.

 
image alt
image alt
image alt

תוי תקן

שומרות על הגוף שלך, על איכות הסביבה ועל זכויות עובדים
בפיקוח תוי התקן המחמירים ביותר בתחום הטקסטיל:
 
image alt
image alt
image alt
תקנון:

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון נקבה אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

1. קדימון
אתר מודיבודי (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר לרכישת תחתונים, בגדי ים, וחזיות ייצוגי עבור מודיבודי ישראל והנך מוזמנת לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

2. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

קניין רוחני
3. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר מודיבודי ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש ממודיבודי. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

4. תוכן האתר
אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכן בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

5. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמשת באתר.

6. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של מודיבודי ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראי סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

7. ניהול משתמשים ומבקרים באתר
הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמשת ובין אם על ידי חסימת כתובת של המחשב שלה או אפילו בהתאם למדינת MACID של המחשב שלה, כתובת ה IP ההמוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולשת.

8. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר מודיבודי.

9. גילוי נאות
באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשות רשומות ומנויות) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשות וניתוח תנועת הגולש/ות, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשות המחוברות לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולשת או כל פרט מזהה אחר.

10 . איזור שיפוט
בעת שאתן עושות שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתן מסכימות להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

זמן אספקה ותנאים נוספים בעת הקניה:

אנו במודיבודי עושות את כל המאמצים לארוז ולשלוח את הזמנתכן בהקדם האפשרי אך לפעמים דברים מתעכבים.
אנא אפשרי עד עשרה ימים עסקים מיום ביצוע ההזמנה ועד ליציאת המשלוח.

אנחנו שולחות את המוצרים דרך BoxIt או דואר רשום. אם בחרת BoxIt, תקבלי טקסט כשהחבילה מוכנה לאיסוף. עם BoxIt נבחר עבורך את נקודת השירות. ניתן לבקש נקודת איסוף אחרת, פשוט רשמי לנו בהערות כשאת ממלאת את הכתובת שלך.

אם בחרת בדואר רשום, שימי לב שיתבצע ניסיון מסירה בביתך, אך במידה ולא ניתן למסור לך את החבילה מפאת גודלה (מה שקורה בד"כ), תקבלי פתק או הודעת טקסט לטלפון עם הזמנה לאסוף את החבילה ביחידת דואר. אם תרצי לעקוב אחרי המשלוח שלך, שילחי מייל ל-info@modibodi.co.il וניתן לך מספר מעקב.


הגנת פרטיות:

פרטיותכם חשובה לנו. מודיבודי לא תעביר לצדדים שלישיים את פרטייך האישיים ומידע המזהה אותך אישית, ואשר נאסף בעת פעילותך באתר מובידבודי, למעט במקרים המפורטים להלן:
• אם התקבל בידי מודיבודי צו שיפוטי המורה לנו למסור את פרטייך או המידע אודותייך לצד שלישי או שמסירת הפרטים מתבצעת על-פי כל דין אחר;
• בכל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בינך לביןמודיבודי;
• מודיבודי תהיה רשאית - ואת מסכימה לכך - להעביר את פרטייך ואת המידע שנאסף בעקבות השימוש שעשית באתר מודיבודי לחברות אחרות ו/או לעוסקים אחרים שבבעלות מודיבודי, ובלבד שהן תשתמשנה במידע זה רק לפי הוראות הסכם זה;
• אם מודיבודי תמזג או תארגן את פעילותה או את פעילות אתר מודיבודי במסגרת תאגיד ו/או עוסק אחר, היא תהיה זכאית להעביר לאותו תאגיד חדש העתק מן המידע שנאגר אודותייך באתר מודיבודי ובלבד שאותו תאגיד ו/או עוסק יקבל על עצמו את הוראות סעיפי הפרטיות בהסכם זה;
מודיבודי רשאית להשתמש בפרטים האישיים שמסרת בעת ההזמנה ובכל מידע שייאגר אודותייך בעת השימוש באתר מודיבודי לצורך הפקה וניתוח של מידע סטטיסטית וכן לדיוור ישיר, הן למבצעים והן לפרסומות, ובאישורך תנאים אלה הנך מביעה את הסכמתך המפורשת לכך. מודיבודי תהיה רשאית למסור נתונים סטטיסטיים ואחרים לצדדים שלישיים, ובלבד שאין הנתונים מתייחסים אליך אישית או מזהים אותך באופן אישי.

בעת השימוש באתר מודיבודי ייאסף מידע אודות הדפים, המוצרים שהוצגו בפניך, המודעות שבהן צפית, התכנים שעניינו אותך, כמה זמן שהית באתר ואילו פעולות ביצעת בו. אם את רק מבקרת באתר, מבלי להזדהות, המידע שייאסף יישא בעל אופי סטטיסטי כללי בלבד. במקרה זה המידע לא ישויך לפרטייך האישים, השמורים במערכות המחשב של מודיבודי באינטרנט אם בחרת לקנות בו.


מדיניות החזרת מוצרים:

בגלל טיבו של המוצר והנחיות משרד הבריאות, לא ניתן להחזיר תחתונים, אלא אם כן מצאת פגם במוצר.
במקרים אלה, ניתן להחזיר את התחתון תוך 14 יום מיום קבלתו, ולקבל מוצר חלופי ללא עלות.
על מנת להחזיר מוצר פגום, שילחי מייל ל-info@modibodi.co.il עם מספר ההזמנה וצילום של המוצר.

אם תרצי לבטל הזמנה לפני שהיא נשלחת בדואר, אפשר לכתוב מייל לinfo@modibodi.co.il עם מספר ההזמנה.

נתקלת בבעיה?
צרי איתנו קשר ונשמח לעזור, לקבל פידבק, או לענות על כל שאלה
פשוט שילחי מייל ל-info@modibodi.co.il ונענה לך במהירות האפשרית.
x

#{title}

#{text}

#{price}