התמונות הללו מציגות חיים אמיתיים. הן עוצמתיות ויפות.

מאת קריסטי צ'ונג 
27/05/2019
 במשך שנים, מותגים ומפרסמים ניסו לשכנע אותנו שלהיות "יפה" פירושו לחלוק את אותן תכונות -רזה,  שיער ארוך, עור מושלם, שיניים מושלמות ושיזוף נכון. אני זוכרת שבעבר כשצלמו תמונה משפחתית היית צריכה לוודא שהשמש מאחוריך וכולם מסתכלים על המצלמה.

כיום, הודות ל- Instagram והפילטרים, בכמה הקלקות והחלקות על המסך ניתן להפוך את התמונות שלנו באופן מיידי שיראו כמו צילום מקצועי. אבל זה לא נעצר במסננים בסיסיים - עכשיו מגיעים השיפוצים של הפנים והגוף. "את, אבל טוב יותר," הגיע לרמה חדשה לגמרי. רזה יותר, חטובה יותר, בלונדינית יותר, שפתיים גדולות יותר וקו הלסת המושלם יכולים להיות מושגים לפני הקפה הראשון של הבוקר.

 

אבל האם זה באמת מרגיש לך אותנטי, התמונות האלה?

אין שום דבר רע עם הרצון להיראות ולהרגיש טוב יותר, אבל כשאנו הופכות את השקיעה לקצת יותר צבעונית או משנות את המראה שלנו למשהו שיתאים לאידאל יופי גנרי, אנחנו מחליפות את מה שבאמת קורה באותו רגע ומאבדות חתיכה מעצמינו. היופי האמיתי שלנו מגיע מהגיוון והשוני - מצורות הגוף לצבע השיער ומעבר.

בנוסף ללהיות שלמות ונוחות עם המראה שלנו, אני מאמינה כי נשים צריכות להיות פתוחות לדון כיצד נושאים כגון מחזור, דליפות שתן, הפרשות וזיעה משפיעים עלינו מדי יום. בואו נהיה אמיתיות. זה נפוץ. רוב הנשים תקבלנה מחזור, זה ב- DNA שלנו, ואחת מכל שלושה אמהות חווה דליפות ​​שתן.

כשהתחלתי את Modibodi, תחתוני המחזור המובילים באוסטרליה, רציתי להעצים נשים לאמץ את גופם ולהיות בטוחות בעצמן. הרעיון עלה על דעתי כשהייתי אמא במשרה מלאה של ילדה בת שנתיים וחמישה חודשים, בסיאטל, ארה"ב, מוקפת בסטארט אפים ועולם ההיי טק.

עוד אין לך תחתוני מודיבודי?

קחי קוד קופון - 10% הנחה לקנייה הראשונה: 
10%OFFFIRST 

 


יצאתי לריצות, התאמנתי למרתון וחוויתי דליפות ​​השתן. הפתרונות הזמינים היו מכוערים, לא נוחים, ומסוכנים לסביבה שלנו - מוצרי היגיינה חד פעמית. פשוט הרגשתי שאנחנו ראויות למשהו טוב יותר. ברגע שהבנתי כמה לחות וזיעה הן גם נושא בעייתי, התגברה אצלי עוד יותר התהייה -איך זה שעם כל ההתקדמות הטכנולוגית, כל התחום הזה עדין לא התפתח. ידעתי מיד שאני הולכת ליצור מוצר חדש לגמרי עבור נשים.

אני ממש גאה בכך שלקחתי את הרעיון והפכתי אותו למוצר וכעת הוא מותג הלבשה שיכול בקלות רבה יותר לעזור לנשים לנהל, באופן נוח ואמין, את זרימת המחזור, דליפות שתן, הפרשות, דליפות חלב אם או זיעה, ולהקטין את כמות המוצרים החד פעמיים שנזרקים למזבלה ומזיקים לסביבה שלנו. לאחר שנתיים של פיתוח, שכללו שיחות אינסופיות עם מהנדסי טקסטיל מדענים ומומחים בתעשייה, ולאחר מכן למעלה מ 1000 מיונים של סיבים מבחנים ובדיקות מדעיות, היה לי מוצר פטנט.


לאחר מכן חיפשתי כמה דעות על איך אוכל לשווק את זה כמוצר משנה חיים. נאמר לי שוב ושוב שנזדקק לדוגמניות על מושלמות כדי להפוך את הנושאים הבלתי נעימים כביכול (וסת ודליפות שתן) לקלים יותר לעיקול עבור הנשים האוסטרליות ועבור התקשורת. סירבתי להאמין שזו הדרך היחידה שבה יכולנו להיות נוכחות בשוק, מהיום הראשון הצגנו לקוחות או נשים יומיומיות מרקעים מגוונים על מנת לשווק ולמכור את המוצרים שלנו.

שש שנים מאוחר יותר יש לנו לקוחות שפונות אלינו מדי יום כדי לקחת חלק בצילומים שלנו שחגוגים נשים בכל גודל, מוצא וגיל. מאמהות לספורטאיות, סבתות למשפיעניות בעולם העסקים, כל סוג של אישה, וכולן יוצגו ללא ריטוש. אנחנו שומרות על זה אמיתי במודיבודי כי אנחנו יודעים שנשים תמיד במיטבן, הן יכולות להיות עצמן. אפלקציות, מסננים וריטושים מסתירים את הכוח האמיתי שלנו ואת היופי כנשים, אז תורידו את הפילטרים ותדעו  שהגירסה הטובה ביותר שלכן, היא פשוט אתן.


קריסטי צ'ונג היא מנכ"לית ומייסדת Modibodi

תקנון:

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון נקבה אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

1. קדימון
אתר מודיבודי (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר לרכישת תחתונים, בגדי ים, וחזיות ייצוגי עבור מודיבודי ישראל והנך מוזמנת לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

2. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

קניין רוחני
3. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר מודיבודי ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש ממודיבודי. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

4. תוכן האתר
אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכן בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

5. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמשת באתר.

6. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של מודיבודי ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראי סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

7. ניהול משתמשים ומבקרים באתר
הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמשת ובין אם על ידי חסימת כתובת של המחשב שלה או אפילו בהתאם למדינת MACID של המחשב שלה, כתובת ה IP ההמוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולשת.

8. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר מודיבודי.

9. גילוי נאות
באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשות רשומות ומנויות) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשות וניתוח תנועת הגולש/ות, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשות המחוברות לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולשת או כל פרט מזהה אחר.

10 . איזור שיפוט
בעת שאתן עושות שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתן מסכימות להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

זמן אספקה ותנאים נוספים בעת הקניה:

אנו במודיבודי עושות את כל המאמצים לארוז ולשלוח את הזמנתכן בהקדם האפשרי אך לפעמים דברים מתעכבים.
אנא אפשרי עד עשרה ימים עסקים מיום ביצוע ההזמנה ועד ליציאת המשלוח.

אנחנו שולחות את המוצרים דרך BoxIt או דואר רשום. אם בחרת BoxIt, תקבלי טקסט כשהחבילה מוכנה לאיסוף. עם BoxIt נבחר עבורך את נקודת השירות. ניתן לבקש נקודת איסוף אחרת, פשוט רשמי לנו בהערות כשאת ממלאת את הכתובת שלך.

אם בחרת בדואר רשום, שימי לב שיתבצע ניסיון מסירה בביתך, אך במידה ולא ניתן למסור לך את החבילה מפאת גודלה (מה שקורה בד"כ), תקבלי פתק או הודעת טקסט לטלפון עם הזמנה לאסוף את החבילה ביחידת דואר. אם תרצי לעקוב אחרי המשלוח שלך, שילחי מייל ל-info@modibodi.co.il וניתן לך מספר מעקב.


הגנת פרטיות:

פרטיותכם חשובה לנו. מודיבודי לא תעביר לצדדים שלישיים את פרטייך האישיים ומידע המזהה אותך אישית, ואשר נאסף בעת פעילותך באתר מובידבודי, למעט במקרים המפורטים להלן:
• אם התקבל בידי מודיבודי צו שיפוטי המורה לנו למסור את פרטייך או המידע אודותייך לצד שלישי או שמסירת הפרטים מתבצעת על-פי כל דין אחר;
• בכל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בינך לביןמודיבודי;
• מודיבודי תהיה רשאית - ואת מסכימה לכך - להעביר את פרטייך ואת המידע שנאסף בעקבות השימוש שעשית באתר מודיבודי לחברות אחרות ו/או לעוסקים אחרים שבבעלות מודיבודי, ובלבד שהן תשתמשנה במידע זה רק לפי הוראות הסכם זה;
• אם מודיבודי תמזג או תארגן את פעילותה או את פעילות אתר מודיבודי במסגרת תאגיד ו/או עוסק אחר, היא תהיה זכאית להעביר לאותו תאגיד חדש העתק מן המידע שנאגר אודותייך באתר מודיבודי ובלבד שאותו תאגיד ו/או עוסק יקבל על עצמו את הוראות סעיפי הפרטיות בהסכם זה;
מודיבודי רשאית להשתמש בפרטים האישיים שמסרת בעת ההזמנה ובכל מידע שייאגר אודותייך בעת השימוש באתר מודיבודי לצורך הפקה וניתוח של מידע סטטיסטית וכן לדיוור ישיר, הן למבצעים והן לפרסומות, ובאישורך תנאים אלה הנך מביעה את הסכמתך המפורשת לכך. מודיבודי תהיה רשאית למסור נתונים סטטיסטיים ואחרים לצדדים שלישיים, ובלבד שאין הנתונים מתייחסים אליך אישית או מזהים אותך באופן אישי.

בעת השימוש באתר מודיבודי ייאסף מידע אודות הדפים, המוצרים שהוצגו בפניך, המודעות שבהן צפית, התכנים שעניינו אותך, כמה זמן שהית באתר ואילו פעולות ביצעת בו. אם את רק מבקרת באתר, מבלי להזדהות, המידע שייאסף יישא בעל אופי סטטיסטי כללי בלבד. במקרה זה המידע לא ישויך לפרטייך האישים, השמורים במערכות המחשב של מודיבודי באינטרנט אם בחרת לקנות בו.


מדיניות החזרת מוצרים:

בגלל טיבו של המוצר והנחיות משרד הבריאות, לא ניתן להחזיר תחתונים, אלא אם כן מצאת פגם במוצר.
במקרים אלה, ניתן להחזיר את התחתון תוך 14 יום מיום קבלתו, ולקבל מוצר חלופי ללא עלות.
על מנת להחזיר מוצר פגום, שילחי מייל ל-info@modibodi.co.il עם מספר ההזמנה וצילום של המוצר.

אם תרצי לבטל הזמנה לפני שהיא נשלחת בדואר, אפשר לכתוב מייל לinfo@modibodi.co.il עם מספר ההזמנה.

נתקלת בבעיה?
צרי איתנו קשר ונשמח לעזור, לקבל פידבק, או לענות על כל שאלה
פשוט שילחי מייל ל-info@modibodi.co.il ונענה לך במהירות האפשרית.
x

#{title}

#{text}

#{price}